ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ

Постільна білизна сатин-100% бавовна

100% бавовна , гарні шикарні комплектиМожна стверджувати, що сатин це найкраща тканина, з якої виготовляють дуже красиву і практичну постільну білизну. Сатин це своєрідний аналог натурального шовку. Постільна білизна з сатину зовні дуже схожа на шовкову постільну білизну. Він володіє таким же характерним блиском, це елітна вишукана тканина.
Це гладкий, приємний на дотик матеріал. При цьому він не слизький, як деякі види дешевого шовку. В цілому, постільна білизна з сатину нічим не гірше шовкового. А в аспекті практичного використання і співвідношенні ціна-якість, сатин навіть краще.
Таке порівняння справедливо відносно натурального шовку. Якісний комплект постільної білизни, з якого, має просто захмарну ціну і доступний далеко не всім. Порівнювати ж сатинову постільну білизну зі штучним шовком, навіть дорогим, просто не має сенсу. Це зовсім різні тканини.
Якщо вартість для вас не має вирішального значення. І ви твердо вирішили купити постільну білизну - сатин це найкращий вибір. Постільна білизна з сатину має вишуканий зовнішній вигляд, вона гладка і приємна на дотик, не мнеться, міцна і довговічна.
Що ж таке сатин і чим зумовлені унікальні характеристики постільної білизни з нього?
Сатин це один з видів бавовняної тканини. Бавовна сама по собі є гігієнічним і досить міцним матеріалом. Але постільна білизна з сатину, завдяки особливому типу плетіння, отримала такі переваги як елегантний зовнішній вигляд, своєрідний блиск і підвищену міцність. Матеріал витканий з подвійністю сильно скрученої нитки, тип плетіння так і називається - сатиновим.
При цьому діє правило: чим сильніше скручені нитки, тим більше блищить готова постільна білизна. Сатин має лицьову і виворітну сторону. Лицьова сторона - гладка і трохи прохолодна на дотик, але дуже приємна до тіла. Виворітна - м'яка, приємна на дотик, але без характерного сатинового блиску.
Висока вартість комплекту постільної білизни з сатину пояснюється в першу чергу складністю плетіння, а також високими вимогами до сировинної бази.
Купити сатинову постільну білизну хорошої якості дешево - практично не можливо. Дешева тканина може на половину складатися з поліестеру, що неприпустимо, бо це вже не сатин. Постільна білизна має бути натуральною  Але якщо ви готові купити постільне з сатину, то потрібно вибрати комплект такої якості щоб відчути всі переваги цього унікального матеріалу і насолоджуватися ним щоночі.Создан 22 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником