ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ

5 фактів про прасування постільної білизни
 

Правильний догляд за постільною білизною – це не лише її належне прання чи, наприклад, зберігання. Відчуття чистої свіжості і легкості як перед сном, так і після нього, забезпечує якісне прасування простирадла, підодіяльника чи наволочки. Такий побутовий процес приносить чимало незручностей, хоча новітні функції прасок все ж намагаються догодити своєму споживачеві.
Перед тим, як розпочати прасування, уважно перевірте поверхню праски. Іноді на ній може накопичуватися бруд, який з легкістю переходить на чисту білизну.
Рекомендують прасувати злегка вологу білизну або ж скористатися пульверизатором.
Прасуйте за довжиною, а не по ширині. У такому разі білизна не буде розтягуватися і не втратить своєї звичної форми.
Сучасні праски обладнані різноманітними режимами, які використовують при прасування певного типу тканин. Однак слід пам’ятати, що повсть найбезпечніше прасувати крізь вологу марлю. Якщо мова йде про постіль із вишивкою (наприклад, наволочки) прасувати можна лише з виворітного боку. Те саме стосується шовку – його прасують лише в сухому вигляді і обов’язково з виворітної сторони. Оксамит та вельвет краще прасувати паром, легко торкаючись поверхнею праски.
Після закінчення процесу постіль не варто відразу ховати у шафу – дайте їй спершу охолонути.Создан 14 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником